Kosmetika

 • alais0
  Kosmetikos parduotuvė Eurokos

   

   

  „Eurokos“
  Adresas: Gedimino g. 16, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 10-20
  VI  10-19
  VII 10-18
  Mob. tel. +370 663 58223
  Svetainė: wwww.eurokos.lt

   

   

  EUROKOS - didžiausias Lietuvoje kosmetikos parduotuvių tinklas, šiuo metu jungiantis virš 100 parduotuvių visuose didžiausiuose ir daugelyje mažesnių Lietuvos miestelių. Asortimento išskirtinumas ir unikalumas, tai tikslas, kurį puoselėjame nuo pat savo veiklos pradžios ir galime pasigirti, kad nenuilstamai visame pasaulyje ieškome ir surandame pačias įdomiausias kosmetikos naujoves ir pirmieji jas pristatome Lietuvoje savo pirkėjams.

 • alais1
  Kosmetikos parduotuvė Douglas

   

   

  „Douglas“
  Adresas: Gedimino g. 16, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 10-20
  VI  10-19
  VII  10-18
  Tel. +370 5 261 7225
  El.p. vilnius.gedimino16@douglas.lt
  Svetainė: www.douglas.lt

   

   

  DOUGLAS – tai didžiausias Europoje parfumerijos ir kosmetikos parduotuvių tinklas, siūlantis ypač gausų grožio priemonių asortimentą. Čia rasite ir Jūsų pamėgtus pasaulinio garso prekių ženklus, tokius kaip CHANEL, DIOR, ESTEE LAUDER, CLINIQUE, LANCOME, YVES SAINT LAURENT, ir visiškai naujų, grožio pasaulyje tik pirmus žingsnius žengiančių, tačiau savo srities ekspertų jau puikiai įvertintų prekių ženklų priemonių Jūsų grožiui.

   

  DOUGLAS parduotuvėse galite rinktis iš daugiau nei 250 prekių ženklų, o ieškantiems išskirtinumo siūlome išbandyti ekskliuzyviai DOUGLAS tinkle pristatomus MAC, SMASHBOX, SISLEY, ORIGINS, COLLISTAR, ARTEMIS produktus bei atrasti nišinių aromatų pasaulį. Taip pat Jūsų nenuvils ir ypač platus DOUGLAS prekės ženklo asortimentas. Jame rasite viską, ko reikia Jūsų grožiui: nuo individualiems Jūsų odos poreikiams skirtų odos ir plaukų priežiūros priemonių iki išskirtinių spalvų dekoratyvinės kosmetikos produktų ir vonios priemonių, skirtų nepakartojamoms poilsio akimirkoms.

   

  O ar žinote apie DOUGLAS parduotuvėje teikiamas paslaugas? Mūsų grožio meistrai pasiruošę Jums padėti kiekvienu grožio klausimu: padės pasipuošti šventiniam vakarui ir sukurs madingą makiažą, palepins veido ar rankų odą. Jei ieškote dovanos, ne tik padėsime išsirinkti, bet ir dailiai supakuosime, o prireikus pridėsime ir žaismingą atviruką.

 • alais2
  Cascada

   

   

  „Cascada
  Adresas: Gedimino g. 16, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 10-20
  VI  10-19
  VII  10-18
  Tel. +370 602 37619
  Svetainė: www.cascada.lt

   

   

  CASCADA – tai profesionalių grožio prekių parduotuvė vertinantiems kokybę. Čia dirba puikiai asortimentą išmanantys pardavėjai, visada pasirengę patarti renkantis produktą. Klientų pageidavimu galima išmėginti bet kurį elektrinį plaukų formavimo prietaisą, susipažinti su jo veikimu bei paprašyti pardavėjų pamokos, kaip reikia tinkamai juo naudotis.