Grožis

 • alais0
  „Osmodomus“ - kvapų maišymo meno dirbtuvės

   

   

  „Osmodomus“
  Adresas: Jogailos g. 4 , Vilnius
  Tel.: 867527646

   

   

  UAB „OSMODOMUS" — tai išimtinai į tvarią gyvenseną orientuota integralioji erdvė, kuri jungia edukaciją, botaninę parfumeriją, kvapų meną bei taikomąsias sritis: aromaterapiją, erdvių kvėpinimą, natūralią kosmetiką, psichologiją, ekologiją, kultūrą, istoriją, antropologiją.

 • alais1
  Figaro

   

   

  „Figaro“
  Adresas: Jogailos g. 4, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 9-20
  VI  10-18
  Tel. nr. +370 5 269 00 24
  Mob. tel. +370 687 74647
  El. p. jogailos4@figaro.lt
  Svetainė: www.figaro.lt
  Bendraukime Facebook

   

   

  Pirmasis Figaro salonas buvo įkurtas 1994 m. buvusios vaikų kirpyklos patalpose Gedimino pr. Vilniuje. Šiuo metu Figaro tinklui priklauso 7 salonai sostinėje. Visi salonai yra miesto centre ir didžiuosiuose prekybos centruose Europa, Panorama, Ozas. Salonuose nuo pat tinklo įkūrimo pradžios kartu su patyrusiais meistrais dirba ir daug gabių jaunų kirpėjų bei kitų grožio specialistų, kuriems svarbu ne tik suteikti klientui kokybiškas paslaugas, bet ir profesionaliai konsultuoti.

  Mūsų salonuose teikiamos kirpimo, kosmetologinės, makiažo, manikiūro, pedikiūro, masažo bei daug kitų paslaugų. Čia dirbama su „Fudge", „Naturalmente", „Jungle Fever", „Ingrid Millet", „Caregen Dermaheal", „Caregen Renokin", „ProNails" produktais.

  Figaro salonas yra profesionalams skirtų plaukų priežiūros priemonių „Fudge" (Australija), „Caregen Renokin" (P. Korėja) bei veido priežiūros priemonių „Ingrid Millet" (Prancūzija), „Caregen Dermaheal", (P. Korėja) atstovai Lietuvoje.

  Figaro salonas primena – laikas keistis!

 • alais2
  Vasco by I.C.O.N

   

   

  „Vasco by I.C.O.N“
  Adresas: Gedimino pr. 16/Vilniaus g. 10, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 9-20
  VI  10-18
  El. paštas: info@vasco.lt 
  Telefonas: +370 693 37617

   

   

  VASCO grožio studija įkurta 2010 metais. Kruopščius, kūrybingus ir profesionalius specialistus aplink save subūręs studijos savininkas bei meistras-stilistas Vladislav Žukov visad tikėjo, jog išvaizda reikia rūpintis ne paviršutiniškai, o taip, kad ji būtų tausojama ir spindėtų ne dėl priemonių, o dėl sveikumo, gyvybingumo.

  Kiekvienas čia atėjęs gali pasijausti ypatingu: išskirtinį dėmesį mokantys suteikti studijos darbuotojai ne tik pamalonina sutikimu, tačiau ir individualiai pritaiko informatyvią konsultacija.

 • alais3
  „Masažo Namai“ sveikata be skalpelio

   

   

  „Masažo Namai“ sveikata ir grožis Jums
  Adresas: Gedimino pr. 16/Vilniaus g. 10, Vilnius
  (II aukštas)
  Darbo laikas: 
  I-V 8-20
  Tel.: 8 5 262 7069
  Mob. tel.: +370 608 84 344
  El. p. info@masazonamai.lt
  Svetainė: www.masazonamai.lt
  Bendraukime Facebook

   

   

  Įmonė įkurta 2006 metais. Mūsų įstaigai išduota licencija Nr 3306 , kuri suteikia teisę verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti gydomojo masažo bei kineziterapijos paslaugas. Čia dirba ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti, medicininį išsimokslinimą įgiję, masažuotojai, kinezeterapeutai nuolat besitobulinantys savo srityje, gilinantys žinias, siekiant geresnių rezultatų.

   

  • Visų rūšių gydomieji masažai;
  • Manualinė terapija;
  • Presoterapija;
  • Kineziterapija;
  • Vakuuminė terapija;
  • Magnetoterapija;
  • Veido jauninimo procedūros;
  • Kosmetologijos paslaugos;
  • Spa procedūros;
  • Depiliacija vašku;
  • Fotoepiliacija;
  • Anticeliulitinė programa;
  • Organizuojame masažo kursus;
  • Prekiaujame eterinių aliejų mišiniais, skirtais masažui.

  Kainoraštis

 • alais4
  Smilga Beauty Lab

   

   

  El. paštas  info@smilga-beautylab.lt
  www.smilga-beautylab.lt
  Mob. tel. +370 699 59516 

  Administracija
  I – V 10:00 iki 18:00 (Vasaros metu 10:00-15:00)
  Vilniaus g. 10, „Centro pasažas“, 2 aukštas, Vilnius (įėjimas tarp IKI ir „Vero cafe“)

   

   

  Smilga Beauty Lab - tai grožio labaratorija, vienijanti įvairių sričių specialistus: vizažistus, kirpėjus, stilistus. Mes ruošiame studentus, kurie pabaigę mūsų kursų programas gali dirbti vizažistais/ plaukų stilistais. Savo labarotijoje nuolat ieškome naujų ir įdomių sprendimų, kuriais pradžiuginame savo klientus. Čia jie gali apsikirpti, nusidažyti plaukus, pasidaryti makiažą, teikiamos ir stilisto paslaugos. Paslaugas teikia kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys specialistai.

 • alais5
  Jurgitos grožio studija

   

   

  Inforacija ruošiama.

   

   

   

 • alais6
  DEPEXA

   

   

  „DEPEXA“
  Adresas: Gedimino pr. 16/Vilniaus g. 10, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 9-20
  VI  10-18
  Mob. tel. +370 638 30262
  El. p. info@depexa.lt
  Svetainė: www.depexa.lt
  Bendraukime Facebook

   

   

  DEPEXA buvo įkurta specialiai jums - tiems, kurie ieško profesionalios depiliacijos paslaugos ir neretai ja nusivilia, kai paslauga atliekama nekvalifikuotai. Mes subūrėme tokią komandą, kuri domisi ir specializuojasi plaukų šalinimo srityje. Savo salone naudojame tik aukštos kokybės Perron Rigot ir Reference vaškus bei priemones. Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionaliausią paslaugą užtikrindami savo klientų diskretiškumą. Mes siekiame, kad bet kuris užėjęs į mūsų saloną jaustųsi laukiamas mūsų švarioje bei jaukioje aplinkoje. Mūsų salonas skirtas tiek vyrams, tiek moterims.

 • alais7
  Vyrų ir moterų nagų dizaino salonas Nailbar

   

   

  „Nailbar" vyrų ir moterų nagų dizaino salonas
  Adresas: Jogailos g. 4 , Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 9-19:30
  VI  10-18:30
  Tel. +370 5 269 00 04
  Mob. tel. +370 659 90488
  El. p. nailbar@nailbar.lt
  Svetainė: www.nailbar.lt

   

   

  Nailbar - didžiausias vyrų ir moterų nagų dizaino salonų tinklas Baltijos šalyse, su visapusišku paslaugų meniu. Mūsų profesionalus ir draugiškas kolektyvas labai džiaugiasi galėdamas pasiūlyti visą eilę kompleksinių paslaugų apimančių manikiūrą, pedikiūrą, dirbtinių nagų modeliavimą, nagų puošybą ar tiesiog išsamias konsultacijas.

  Salone naudojama aukščiausios kokybės Creative Nail Design (JAV) kosmetika. Gelinis lakavimas Shellac, nagų pailginimas ir sutvirtinimas saugiu numirkomuoju geliu Brisa Lite, lakavimas ilgalaikiu Vinylux laku. 

 • alais8
  Grožio salonas „Greenas"

   

   

  Salonas „Greenas"
  Adresas: Gedimino per. 16, Vilnius
  Tel.: 862614205
  Svetainė: www.greenassalonas.lt

   

   

  Grožio salonas „Greenas" – tai ne tik vieta, iš kurios išėję pasijusite gražesni, bet ir aplinka, kuri įkvėps noro puoselėti natūralumą bei savo unikalumą. Juk graži išvaizda – tai ne tik prižiūrėti plaukai ar oda, bet ir nuo puikios savijautos spindinčios akys. Ieškote grožio salono, kuriame pasijustumėte ypatingai? Tuomet užsukite pas mus. Mūsų grožio salonas suteiks Jums tai, ko neradote kitur – aukščiausios kokybės grožio priežiūros priemones, malonų aptarnavimą, profesionaliai atliekamas paslaugas.