Apie centro pasažą

CENTRO PASAŽAS, TAI PREKYBOS IR PASLAUGŲ CENTRAS PAČIAME VILNIAUS CENTRE – GEDIMINO PROSPEKTO IR VILNIAUS GATVĖS SANKIRTOJE.

 

Kiekvienas lankytojas čia ras originalių ir išskirtinių pasiūlymų parfumerijos, kosmetikos, papuošalų, aksesuarų parduotuvėse bei gaus greitas ir kokybiškas kirpimo ir dažymo, makiažo, manikiūro, depiliacijos, masažo, soliariumo bei kitas grožio paslaugas. Tai itin aktualu turint ribotą laiką savo pirkiniams įgyti ar paslaugoms atlikti ir tikras džiaugsmas, kai visą tai galite rasti po vienu stogu.

 

Ryte, per pietus, ar vakare pirkėjus pasitinka kavinė „Vero Cafe”, „Pomodoro”, bei „Manami“ restoranai, kuriuose galima papusryčiauti, dienos metu susitikti su verslo partneriais dalykinių pietų, o vakarais - šauniai pasėdėti mėgstamų draugų, kolegų kompanijoje ar romantiškai praleisti vakarą.

 

Finansinius reikalus galite sutvarkyti „Swedbank” bankomate.

 

Antrame prekybos centro aukšte galite išmokti makiažo paslapčių makiažo akademijoje „Smilga Make Up“, apsilankyti grožio salonuose „Vasco“, „Jurgitos Grožio Studija“, „Nailbar“, “Greenas” užsukti pas depiliacijos profesionales „Depexos“ salone ar pasikrauti energijos naujame sporto klube „Diva Namai“.

 

Taip pat, nuvargus po sunkios darbo dienos, plačiai duris atvėrę laukia „Masažo Namai“ salono meistrai.

 

Kviečiame pasinaudoti ir kitų mūsų paslaugų teikėjų paslaugomis, apie kuriuos daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje.

 

Iki susitikimo Centro Pasaže!