Apie centro pasažą

CENTRO PASAŽAS, TAI PREKYBOS IR PASLAUGŲ CENTRAS PAČIAME VILNIAUS CENTRE – GEDIMINO PROSPEKTO IR VILNIAUS GATVĖS SANKIRTOJE.  

 

Kiekvienas lankytojas čia ras originalių ir išskirtinių pasiūlymų parfumerijos, kosmetikos, papuošalų, aksesuarų parduotuvėse bei gaus greitas ir kokybiškas kirpimo, makiažo, manikiūro, depiliacijos, masažo, soliariumo bei kitas grožio paslaugas. Tai itin aktualu turint ribotą laiką savo pirkiniams įgyti ar paslaugoms atlikti ir tikras džiaugsmas, kai visą tai galite rasti po vienu stogu.

 

Ryte, per pietus, ar vakare pirkėjus pasitinka kavinė „Vero Cafe” bei „Pomodoro” restoranas, kuriame galima papusryčiauti, dienos metu susitikti su verslo partneriais dalykinių pietų, o vakarais - šauniai pasėdėti mėgstamų draugų, kolegų kompanijoje ar romantiškai praleisti vakarą.

 

Finansinius reikalus galite sutvarkyti „Swedbank” bankomate.

 

Antrame prekybos centro aukšte galite išmokti makiažo paslapčių makiažo akademijoje „Smilga Make Up“, apsilankyti grožio salone „Vasco“, užsukti pas depiliacijos profesionales „Depexos“ salone ar pasikrauti energijos naujame sporto klube „Diva Namai“.

 

Taip pat, nuvargus po sunkios darbo dienos, plačiai duris atvėrusios laukia „Masažo Namų“ salono meistrės.

 

O vakare prieš vykstant namo, galima užeiti į „IKI“, „Skonis ir Kvapas“, „Vinny‘s“ parduotuves bei apsirūpinti kasdieninėmis prekėmis.

 

Laukiame Jūsų Centro Pasaže!