Kosmetika

 • alais0
  Kosmetikos parduotuvė Douglas

   

   

  „Douglas“
  Adresas: Gedimino g. 16, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 10-20
  VI  10-19
  VII  10-18
  Tel. +370 5 261 7225
  El.p. vilnius.gedimino16@douglas.lt
  Svetainė: wwww.douglas.lt

   

   

  DOUGLAS - prestižiškiausias ir didžiausias, daugiau kaip 1 000 kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių jungiantis tinklas Europoje. DOUGLAS vardas įvairiose Europos šalyse asocijuojasi su kokybe, puikiu aptarnavimu, naujausiomis grožio priemonėmis ir kosmetikos bei parfumerijos specialistų patarimais.

 • alais1
  Kosmetikos parduotuvė Eurokos

   

   

  „Eurokos“
  Adresas: Gedimino g. 16, Vilnius
  Darbo laikas:
  I-V 10-20
  VI  10-19
  VII 10-18
  Mob. tel. +370 663 58223
  Svetainė: wwww.eurokos.lt

   

   

  EUROKOS - didžiausias Lietuvoje kosmetikos parduotuvių tinklas, šiuo metu jungiantis virš 100 parduotuvių visuose didžiausiuose ir daugelyje mažesnių Lietuvos miestelių. Asortimento išskirtinumas ir unikalumas, tai tikslas, kurį puoselėjame nuo pat savo veiklos pradžios ir galime pasigirti, kad nenuilstamai visame pasaulyje ieškome ir surandame pačias įdomiausias kosmetikos naujoves ir pirmieji jas pristatome Lietuvoje savo pirkėjams.

 • alais2
  Cascada

   

   

  „Cascada“
  Svetainė: wwww.cascada.lt

   

   

  Cascada.lt savininkė, UAB „Krinona“ rinkoje veikia nuo 1997 metų, todėl turi sukaupusi gilią prekybos istoriją. Platus ir kokybiškas Cascada.lt grožio prekių asortimentas padės pasirūpinti kuriamu grožiu tiek profesionaliems grožio paslaugų teikėjams, manikiūro, pedikiūro, blakstienų priauginimo, depiliacijos meistrams, kirpėjams, masažistams, tiek privatiems namų vartotojams.